Detské oslavy

Blíži sa deň narodením Vášho dieťaťa a Vy by ste ho chceli prekvapiť detskou oslavou, na ktorej by boli aj jeho kamaráti? Ponúkame Vám možnosť usporiadať práve takúto párty u nás v materského centra TIK – TAK.

Počas oslavy Vám poskytneme priestor herne a v prípade priaznivého počasia aj vonkašie ihrisko, kde sa deti môžu do sýtosti vyšantiť. K dispozícií Vám bude malá kuchynka vrátane jej vybavenia, detské stolíky a stoličky. V prípade záujmu poskytneme služby tortárky. Program počas oslavy je po dohode možné obohatiť aj o tvorivú dielničku, kde si detičky budú môcť niečo nápadité vyrobiť a odniesť so sebou na pamiatku domov. 

Vybavenie herne: suchý bazén s guličkami a šmýkačkou, trampolína, molitanová zostava na preliezanie a skladanie, molitanová zostava so žinenkou pre menšie deti a, samozrejme, množstvo rôznych hračiek.

Vybavenie vonkajšieho ihriska: drevená preliezka so šmýkačkou, prevažovačka, hojdačka, oplotené ihrisko na loptové hry. K dipozícií tiež detské odrážadlá, lopty, formičky na hru v kamienkoch, detská miešačka a fúrik. Využiť tiež môžete ohnisko na opekanie.

Detskú oslavu si môžete rezervovať na ktorýkoľvek deň, okrem termínov konania pravideľných kurzov a herne.

Dĺžka oslavy - odporúčame max. 3 hodiny.

Počet detí  - najviac 10 + sprievod rodiča (aby sa v herni bezpečne a pohodlne zabávali).

Bližšie informácie a podmienky Vám poskytneme na tel. č.: 0948 007 305.

POZOR! Pre členov materského centra máme benefit - oslavu svojho diaťaťa si u nás môžu usporiadať BEZPLATNE. Viac o členstve v rubrike "O NÁS".


Kontakt

Materské centrum TIK-TAK

INSPIRO - park oddychu
Nádražná ulica 36
900 28 Ivanka pri Dunaji


+421 (0) 948 007 305